Najlepsze marki baterii umywalkowych wysokich na rynku

Najlepsze marki baterii umywalkowych wysokich na rynku

Baterie umywalkowe wysokie zyskały na popularności, gdy tą zdobyły umywalki nablatowe. To właśnie do umywalek nablatowych idealnie pasują bowiem wysokie baterie, które można doskonale wpasować zarówno w nowoczesne aranżacje łazienek, jak i w nieco bardziej tradycyjne rozwiązania w wystroju wnętrz. Jeśli zastanawiasz się, czy bateria umywalkowa nablatowa wysoka będzie dobrym rozwiązaniem w Twojej łazience, sprawdź nasze propozycje od wiodących producentów.

Bateria umywalkowa stojąca w nowoczesnych i tradycyjnych aranżacjach

Mogłoby się wydawać, że wysoka bateria do umywalki https://www.lazienkiabc.pl/Baterie-umywalkowe-wysokie-c164 sprawdzi się wyłącznie w nowoczesnych aranżacjach. Nic dziwnego, bo to doskonałe rozwiązanie dla stylu industrialnego i minimalistycznego. Takie baterie łazienkowe prezentują się niezwykle elegancko, podkreślając charakter wnętrz. Wystarczy spojrzeć na baterie umywalkowe wysokie od Deante, by przekonać się, jak wiele może zmienić wybór odpowiedniej armatury łazienkowej. W nowoczesnych wnętrzach doskonale sprawdzi się np. bateria umywalkowa stojąca wysoka ALPINIA z ceramiczną głowicą, korkiem click-clack i systemem napowietrzania strumienia wody, na który warto zwrócić uwagę, chcąc zaoszczędzić nieco na jej zużyciu.

Jednym z wiodących producentów tego rodzaju baterii jest również Hansgrohe. Flagowym produktem będzie tutaj bateria umywalkowa wysoka Hansgrohe FOCUS, wyposażona w systemy AirPower, ComfortZone i EcoSmart. Z kolei w styl retro wpiszą się np. produkty od Omnires, zwłaszcza baterie w kolorze chrom. Co ważne, taka bateria umywalkowa wysoka z pewnością nie będzie dobrym rozwiązaniem do małych umywalek, o czym warto pamiętać, planując aranżację pomieszczenia.

armatura łazienkowa

Bateria umywalkowa nablatowa wysoka w różnych kształtach i kolorach

Współcześni wiodący producenci armatury łazienkowej stawiają nie tylko na wysoką funkcjonalność, ale również i na estetykę wykonania. To właśnie dlatego zakupić można baterie stojące w różnych kształtach i kolorach, a na wybór baterii duży wpływ ma wybrana wcześniej aranżacja. Dużym powodzeniem cieszą się więc wysokie baterie nablatowe w kolorze czarnym. Tutaj warto zwrócić uwagę na ofertę firmy Cersanit. Ciekawym rozwiązaniem będzie np.  bateria umywalkowa wysoka Cersanit INVERTO, umożliwiająca regulację przepływu wody i zapewniająca komfortowe użytkowanie, a zarazem wysoki poziom estetyki.

Wysokie baterie umywalkowe posiada w swojej ofercie również firma Grohe, będąca już od lat w gronie renomowanych producentów armatury łazienkowej. Tutaj na uwagę zasługuje np. bateria umywalkowa wysoka chrom z serii BAUEDGE. Jest ona wyposażona w system szybkiego montażu, ułatwiający instalację oraz perlator, ograniczający zużycie wody.

Bateria umywalkowa wysoka – którą warto wybrać?

Jak nietrudno zauważyć, na współczesnym rynku dostępne są różne baterie, które zamontować można w każdej łazience. Będzie to np. bateria umywalkowa wysoka z długą wylewką czy z krótką wylewką, wysoka bateria umywalkowa podtynkowa czy też bateria jednouchwytowa lub dwuuchwytowa w różnych kształtach i kolorach.

Wybierając wysokość baterii, należy zwrócić uwagę, by zasięg wylewki dopasowany był do umywalki nablatowej, by woda nie rozchlapywała się na blat i podłogę, umożliwiając wygodne umycie rąk. Warto również wybrać baterię z dodatkowymi funkcjami, jak np. łatwa regulacja temperatury wody czy perlator, dzięki któremu poczynimy oszczędności w domowym budżecie. Z kolei wybór produkt od wiodącego producenta (np. Kludi, Cersanit, Deante, Besco, Grohe, Hansgrohe czy Omnires) to gwarancja długoletniego użytkowania, funkcjonalności i komfortu, na które warto postawić w swojej łazience.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

sześć − jeden =